Ana Sayfa Banka Kredileri Akbank Tarım Kart Başvurusu Faiz ve Ödeme Günü

Akbank Tarım Kart Başvurusu Faiz ve Ödeme Günü

56 views

Akbank tarım ile uğraşan birçok çiftçinin işini kolaylaştırmak için yeni bir kart geliştirmiş ve çiftçilerin hizmetine sunmuştur. Bu yeni kartın ismi tarım kart olarak geçmektedir. Tarım kartın içerisinde bulunan birçok özelliği sayesinde bugün binlerce çiftçi tarım kartı kullanabilmektedir. Sizler de tarım kartı merak ediyorsanız hemen bazı önemli özelliklerinden bahsedeceğiz.

Öncelikle Akbank Tarım karta eğer sahip olursanız, bu kart ile yapacağınız mazot, gübre, ilaç, fide, tohum gibi üretim açısından oldukça da gerekli alışverişlerinizde ödemeyi hasat zamanı bekleyerek yapabilirsiniz. Hasat zamanı bu ödemeleri yapmanız mümkün olacaktır. Bankanız sizden hasat zamanına kadar beklemenize olanak sağlamaktadır.

Akbank Tarım Kart Özellikleri

Akbank Tarım kartın en belirgin özelliği ise mazot, gübre, ilaç, fide, tohum gibi alışverişlerinizde hasat zamanı ödemenizi yapmanız da mümkün olmaktadır. Bununla birlikte bu kart ile yapacağınız alışverişlerinizde yılda bir kez geri ödeme yapabilmektesiniz. Bu kartla birlikte üretime katkı sağlayacak her türlü alışverişinizi yapabilir ve hasat zamanınızı bekleyebilirsiniz.

Bununla birlikte Akbank Tarım kart kartınızla birlikte üye iş yerlerinde eğer alışveriş yaparsanız hem fırsatlardan yararlanabilirsiniz hem de chip para kazanmanız da mümkün olacaktır. Bunun yanı sıra bu kartınızla 7/ 24 her ATM’den para çekebilirsiniz.

Akbank Tarım kart ile ödeme gününüzü hasat zamanı olarak ayarlayabilmeniz de mümkün olmaktadır. Akbank tarım kart başvurusunu yapabilmeniz için en yakın bir Akbank şubesine gitmeniz gerekmektedir. En yakın şubede sizden bazı belgeler isteyebilir bu belgeleri temin ettikten sonra imza işlemlerinden sonra Akbank tarım kartınız çıkmış olacaktır.

Bu kartın size sağladığı en büyük avantajlardan biri de senede bir defa kart ödemesi yapabilmenize olanak sağlamasıdır. Belirlenen düşük faiz oranları ile bu kartı kullanabilmeniz de mümkün olacaktır. Kart başvurusunu yapabilmek ve kart ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için en yakın Akbank şubesini ziyaret edebilir ve bu konuyla ilgili bilgi alabilirsiniz. Kartınızın ödeme gününü de hasat gününüz hangisiyse ona göre belirleyebilir ve buna göre bir ödeme yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz