Ana Sayfa Banka Kredileri Bankaların Vermiş Olduğu Harman Ödemeli Kredi Kartları

Bankaların Vermiş Olduğu Harman Ödemeli Kredi Kartları

72 views

Bankalar, çiftçiye destek vermek amacıyla bazı önemli kredi kartlarını ortaya çıkarmıştır. Bu kredi kartlarının en belirgin ve en çok tercih edilmesinin sebebi ise harman zamanı kredi kartı ödemenizi yapabilmeniz bunun da bir diğer anlamıyla da senede bir defa ödeme yapabilmeniz mümkün olmaktadır.

Bu kredi kartları aynı zamanda üye iş yerlerinden yapacağınız alışverişlerinizden puan kazanmanıza da sebebiyet vermektedir. Harman zamanı ödeme yapabileceğiniz kredi kartlarının hangi bankalar tarafından verildiğini merak ediyorsanız, sizlere hemen bunların birer listesini gösterelim.

Harman Ödemeli Kredi Kartları Listesi

  • Akbank Tarım Kart

Harman zamanı ödeme yapabilmenize olanak sağlayan kartlardan biri de Akbank Tarım Kart olmaktadır. Tarım kart ile harman zamanı ödemelerinizi oldukça rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca, mazot, gübre, ilaç, fide, tohum gibi alışverişlerinizin üretime destek ürünleri olduğu için anlaşmalı yerlerden yaptığınız zaman da chip para kazanmanız da mümkün olmaktadır. Önemli olan nokta ise harman zamanı ödemenizi yapabilmeniz ve harman zamanını da sizin belirleyebilmenizdir.

  • Denizbank Çiftçi Kart

Denizbank çiftçi kart ise çiftçilerin oldukça yoğun bir şekilde tercih edilen banka kartlarından biri olmaktadır. Bu kartın çiftçilere sağladığı birçok önemli özelliği bulunmaktadır. Bu kart ile yanınızda nakit para taşımanıza gerek kalmayacak. Yurtiçi ve yurtdışında rahatlıkla kullanabileceğiniz bir kart olmaktadır. Tarım bank hizmetini sağlayan Denizbank çiftçi karttan yararlanmak için 0 850 222 6 800 numaralı telefondan Denizbank mobil şubeye ya da size en yakın şubeye gidebilir bilgi alabilirsiniz.

  • Yapı Kredi Verimli Kart

Yapı Kredi’nin faizsiz hizmet olarak çiftçilere sunduğu bir önemli hizmet ise verimli karttır. Bu kart sayesinde faizsiz bir şekilde ödeme yapabilmeniz olanak sağlayacaktır. Ayrıca çiftçiler bu kart ile birçok ödemesini kolaylıkla yapabilmektedirler. Akaryakıt, gübre, tohum, zirai ilaç, fidan, fide gibi yapılan alışverişlerinizde 6 aylık faizsiz bir şekilde ödeme yapabilmeniz de mümkün olmaktadır. Ayrıca bu kart ile tarım sigortası primini de ödeme yapabilmeniz de mümkün olacaktır. Yapı kredi verimli kartın en büyük ve en önemli özelliği ise bu kartın ödemelerini hasat zamanı yapabilmenizdir. Bu kartın başvurusunu yapabilmeniz için öncelikle en yakın zamanda Yapı Kredi şubesine girmeniz de mümkün olacaktır.

  • Vakıfbank Tarım Kart

Vakıfbank çiftçiye en çok desteği veren bankalar arasında yer almaktadır. Bu kart ile tüm ihtiyaçlarınızı giderebilmeniz mümkün olmaktadır. Bu karta özel önemli indirimler ve fırsatlar bulunmaktadır. Ayrıca bir anda paraya ihtiyacınız olursa nakit para çekimi de yapabilmeniz de mümkün olmaktadır. Bu kart ile yapmış olduğunuz alışverişleriniz de ödeme zamanınızı hasat zamanınıza yayabilmeniz de mümkün olmaktadır. Hasat zamanı yapmış olduğunuz tüm harcamalarınızın ödemelerini yapabilmeniz de mümkün olacaktır. Ayrıca tarım sigorta primlerinizi de bu kart ile ödemeniz de mümkün olmaktadır. Bu karta sahip olmak için internet şubesinden bu kart başvurusunu yapabilirsiniz aynı zamanda da telefonunuzdan mesaj atarak da bu kart başvurusunu yapabilmeniz mümkün olacaktır.

  • Ziraat Bankası Başak Kart

Ziraat bankası çiftçilere kolaylık sağlamak amacıyla Başak kartı kullanıcılarına sunmuştur. Çiftçiye uzun zamandır bu kart destek vermektedir. Bu kredi kartıyla çiftçiler tüm ihtiyaçlarınızı oldukça rahat bir şekilde giderebilirsiniz. Bu kredi kartıyla temassız işlemlerini de yapabilmeniz mümkün olacaktır. Bu alışverişlerinizde 5 aya kadar faizsiz dönem avantajından da yararlanabilmeniz de olanak sağlamaktadır. Ödemelerinizi bu şekilde rahatlıkla yapabilmeniz mümkün olmaktadır. Kart başvurusu için en yakın Ziraat bankasına başvurmanızı öneririz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz