Ana Sayfa Banka Kredileri Denizbank Hasat Vadeli Kredili Mevduat Hesabı

Denizbank Hasat Vadeli Kredili Mevduat Hesabı

132 views

Denizbank, banka olarak çiftçilere ve üreticilere sonuna kadar yardımcı olmaya çalışan bir banka olmaktadır. Denizbank çiftçilere sunduğu imkanlardan biri de çiftçi kart olmaktadır. Her çiftçi hasat vadeli kredili mevduat hesabı olarak açabilmektedir. Hasat vadeli kredili mevduat hesabınıza ulaşmak için çiftçi kartı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Denizbank tarımsal faaliyetlerinizi sürekli devam ettirebilmek adına Denizbank hasat vadeli kredili mevduat hesabınızı kullanmanızı olanak sağlamaktadır.

Denizbank Hasat Vadeli Kredili Mevduat Hesabı Nedir?

Denizbank hasat vadeli kredili mevduat hesabı ile birçok işlemlerinizi görebilmektesiniz. Su, doğalgaz, elektrik, telefon faturalarını sorunsuz bir şekilde Denizbank tarafından verilen talimatlarla anında ödenmesi mümkün olmaktadır. Denizbank ödemeleri gerçekleştirdikten sonra sizler de ödemelerinizi hasat zamanı ödeme yapmanız mümkün olacaktır. Hasat vadeli kredili mevduat hesabınıza ulaşmak için çiftçi kartı kullanmanız mümkün olacaktır.

Denizbank Hasat Vadeli Kredili Mevduat Hesabı Özellikleri Nelerdir?

Denizbank hasat vadeli kredili mevduat hesabının bazı önemli özellikleri bulunmaktadır. Bu özellikler sayesinde çiftçiler birçok konuda ödemelerini gerçekleştirebileceklerdir. Özellikle de geri ödemeleri de çiftçilerin hasat zamanı olmaktadır.

Kartınız 7 gün 24 saat kullanılmaktadır. İstediğiniz zaman ihtiyacınız olduğu zaman rahatlıkla bu kartı kullanabilir ve sorunsuz kartla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Hasat vadeli kredili mevduat hesabınızda para olmasa da otomatik ödeme talimatlarınız size verilen limit kadar gerçekleştirilebilmektedir. Hasat vadeli kredili mevduat hesabınıza faiz işlemeleri ise kullandığınız gün kadar olmaktadır. Kullanmadığınız sürece faiz ile karşı karşıya kalmanız mümkün olmayacaktır.

Hasat vadeli kredili mevduat hesabınızın ödemeleri ise yılda bir defa olmaktadır. Yılda bir defa ödemeleri yapmanız mümkün olacaktır. O gün de hasat zamanınızdan sonra olarak ayarlayabilirsiniz.

Denizbank Hasat Vadeli Kredili Mevduat Hesabı Nasıl Açılır?

Denizbank hasat vadeli kredili mevduat hesabı yalnızca çiftçilere özel bir mevduat hesabı olmaktadır. Çiftçi kayıt sistemine kayıtlı olmanız gerekmektedir. Çiftçi kayıt sistemine kayıtlı olmazsanız başvuru yapmanız mümkün olmayacaktır. Bu hesap için en yakın Denizbank şubesine ya da 444 6 800 numaralı Denizbank Tarım Hattından Denizbank’a ulaşabilir hasat vadeli kredili mevduat hesabını açabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz