Ana Sayfa Banka Kredileri Denizbank Tarımsal İşletme Kredileri

Denizbank Tarımsal İşletme Kredileri

66 views

Denizbank tarımsal faaliyetlere önem veren ve çiftçilere önemli desteklerini sunan bir banka olmaktadır. Denizbank tarımsal işletme kredileri ile farklı farklı kredi imkanlarına sahip olabilirsiniz. Denizbank tarımsal işletme kredilerinden yararlanmanız için en önemli nokta çiftçi kayıt sistemine kayıtlı olmanız gerekmektedir. Çiftçi kayıt sistemine kayıtlı değilseniz bu kredilerden yararlanmanız mümkün olmayacaktır.

Denizbank tarımsal işletme kredilerinden yararlanmak ve bunun gibi farklı kredi imkanlarından yararlanmak için en yakın Tarım İl ya da İlçe Müdürlüklerine gitmeniz ve sizden istenen belgeleri teslim etmeniz istenecektir. Denizbank tarımsal işletme kredilerinden yararlanmak istiyorsanız mutlaka çiftçi kayıt sistemine kayıtlı olmanız ve buna önem vermeniz gerekmektedir.

Denizbank Tarımsal İşletme Kredileri Nelerdir?

Denizbank tarımsal işletme kredileri farklı çeşitlerde olabilmektedirler. Denizbank tarımsal işletme kredilerinden yararlanmak için mutlaka çiftçi kayıt sistemine kayıtlı olması gerekmektedir. Denizbank’ın çiftçilere sunmuş olduğu tarımsal işletme kredi çeşitleri ise şu şekilde olmaktadır.

  • Üretici Kart
  • Spot Kredi
  • Rotatif Kredi
  • Taksitli Tarımsal İhtiyaç Kredisi

Çiftçi kayıt sistemine kayıtlı iseniz yukarıda yer alan kredi ve kart imkanlarından rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Üretici Kart

Üretici kart üreticilerin tarımsal ihtiyaçlarını karşılayabilmektesiniz ve bununla birlikte nakit ihtiyacını görmek istiyorsanız nakit ihtiyaçlarınızı da bu kart üzerinden karşılayabilmeniz de mümkün olmaktadır. Üretici kartın en önemli özelliği ise ödemelerin yılda bir defa yapılması mümkün olmaktadır. Anlaşmalı işyerlerinden Üretici Kart ile yapılan alışverişlerde, üreticiler 6 aya varan vade ve %0 faiz kampanya avantajından yararlanırlar. Bu faiz olanaklarından yararlanmak istiyorsanız, üretici karta başvuru yapabilirsiniz.

Denizbank üretici kart başvurusu yapabilmek için üretici Kart sahibi olmak için URETICI yaz boşluk bırak, T.C. Kimlik numaranı ve bulunduğun ilin plaka kodunu aralarında boşluk bırakarak 3280’e SMS’le göndermeniz ile birlikte üretici kart başvurunuz yapmış olmaktasınız.

Spot Kredi

Denizbank kısa süreli acil kredi ihtiyaçlarınızı karşılamanız için spot kredi imkanını sizlere sunmaktan büyük bir gurur duymaktadır. KOBİ’ler nakit ihtiyaçlarını spot kredi ile çekebilmektedirler. Kredinin faiz oranı kullanım tarihinde belirlenerek sabitlenir ve bu faiz oranı kredi vadesinin sonuna kadar sabit kalır. Denizbank için faiz ve anapara tahsilatı vade sonunda gerçekleştirilir. Kredi vadesi haftalık, aylık veya günlük olarak belirlenebilir. Faiz belirlenmesi için ayrıntılı olarak gidip Denizbank ile görüşebilmeniz mümkün olacaktır. Ürünler için en yakın Denizbank şubesine gitmenizi öneririz.

Rotatif Kredi

Rotatif kredi de KOBİ’lerin nakit ihtiyaçlarını gidermelerine olanak sağlayan bir kredi fırsatı olmaktadır. Rotatif kredi ile TL olarak nakit ihtiyacınızı giderebilmeniz de mümkün olacaktır. Limitiniz bulunması dahilinde istediğiniz zaman istediğiniz miktarda kredi çekebilme imkanınızda bulunmaktadır. Nakit akışınıza göre de vadesinden önce tamamen krediyi kapatma imkanınızda bulunmaktadır. Faiz oranı dönem koşullarına göre farklılık göstermektedir. O yüzden sabit ve net bir faiz oranı bulunmamaktadır. Kullanılan gün üzerinden hesaplanan faiz tutarı üç ayda bir, dönem sonlarında tahsil edilir. (Mart, Haziran, Eylül, Aralık ayları)

Taksitli Tarımsal İhtiyaç Kredisi

Denizbank tarımsal ihtiyaçlarınızı tamamen ve sorunsuz bir şekilde giderebilmeniz adına Denizbank sizlere taksitli tarımsal ihtiyaç kredisi imkanını sunmaktadır. Gelir akışınıza uygun bir şekilde bir ödeme planı hazırlanarak taksitli tarımsal ihtiyaç kredisi imkanı sizlere sunulmaktan büyük bir gurur duyulmaktadır. Taksitli tarımsal ihtiyaç kredisinden yararlanmak için en yakın Denizbank şubesine gitmenizi ve çiftçi kayıt sistemine kayıtlı olduğunuza dair bir belge götürmenizi öneririz. Eğer çiftçi kayıt sistemine kayıtlı değilseniz bu kredi imkanlarından yararlanamazsınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz