Ana Sayfa Banka Kredileri Denizbank Üretici Kart Başvuru Faiz ve Ödeme Günü

Denizbank Üretici Kart Başvuru Faiz ve Ödeme Günü

485 views

Denizbank üreticilerin ve tarımsal ihtiyaçların karşılanması adına çiftçilere önemli yardımcı olmaktadır. Denizbank’ın sağlamış olduğu olanaklardan en çok tercih edileni ise üretici kart olmaktadır. Üretici kart ile birlikte tüm tarımsal ihtiyaçlarınızı karşılamanız mümkün olmaktadır. Üretici karta sahip olmak için çiftçi kayıt sistemine kayıtlı olmanız gerekmektedir. Eğer bu sisteme kayıtlı değilseniz üretici kartı çıkarmanız mümkün olmayacaktır.

Çiftçi kayıt sistemine kayıt olmak için en yakın Tarım İl Müdürlüklerine ya da Tarım İlçe Müdürlüklerine giderek gerekli belgeleri vermeniz yeterli olacaktır. En kısa sürede çiftçi kayıt sistemine kayıt yaptırmış olacaksınız. Bu yazımızda sizlere Denizbank üretici kart başvuru faiz ve ödeme günlerinden bahsedeceğiz.

Denizbank Üretici Kart Nedir?

Denizbank üretici kart tarımsal ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılamanıza olanak sağlayan bir kredi kartı olmaktadır. Tarımsal ihtiyaçlarınız yanı sıra nakit ihtiyaçlarınızı da bu kartınız ile gerçekleştirebilmeniz de mümkün olmaktadır. Üretici kartdan yararlanmak istiyorsanız mutlaka çiftçi ve üretici olmanız gerektiği noktasını da unutmayınız.

Denizbank Üretici Kart Özellikleri Nelerdir?

Denizbank üretici kartın birçok önemli özelliği bulunmaktadır. Üreticiler eğer bu karta sahip iseler Üretici Kart ile tarımsal işletme kredilerini DenizBank Şubeleri’nden ve ATM’lerden nakit çekebilir (7/24) ya da tarımsal faaliyetleri için ihtiyaç duyduğu ürün ve hizmetleri alabileceği DenizBank anlaşmalı işyerlerinde Üretici Kartlarını kullanabilirler. Rahatlıkla sorunsuz bir şekilde kredi kartını istediğiniz zaman kullanabilmenize olanak sağlamaktadır.

Ayrıca anlaşmalı iş yerlerinden tarımsal ihtiyaçlarınızı gidermek isterseniz üreticiler 6 ay vadeli olmak üzere yüzde 0 faiz ile kampanya avantajından yararlanmanız mümkün olmaktadır.

Denizbank Üretici Kart Ödeme Günü Hangi Gündür?

Denizbank üretici kartın en önemli özelliği ödeme gününü kendinize göre ayarlayabilmenizdir. Kendinize göre ayarlayabilir ve ödeme günü olarak hasat zamanınız yapabilirsiniz. Aynı zamanda yılda bir defa ödemelerinizi gerçekleştirmeniz de mümkün olmaktadır. Denizbank üretici kart ödeme gününü ayarlarken Denizbank müşteri temsilcileriyle görüşmeniz ve onlara hangi günlerin kart ödeme günü hasat   zamanınız olduğunu ayarlayabilmeniz de mümkün olmaktadır.

Kimler Denizbank Üretici Kart Sahibi Olabilirler?

Denizbank üretici kartından herkes rahatlıkla yararlanamamaktadır. Bu karttan yararlanmak istiyorsanız mutlaka sizlerin de çiftçi olmanız gerekmektedir. Bitkisel üretim ve hayvancılık yapan çiftçilik belgesi sahibi üreticilerimiz Üretici Kart’a sahip olarak, Üretici Kart’ın sağladığı ayrıcalıklarından faydalanabilirler. Ayrıcalıklardan yararlanmak istiyorsanız en yakın Denizbank şubesine gitmenizi öneririz. En yakın Denizbank şubesine giderek ayrıntılı bilgi sahibi olabilmeniz de mümkün olacaktır. Detaylı bilgi almak ve Üretici Kart talebinde bulunmak için Tarım Bankacılığı hizmeti veren DenizBank Şubeleri’ne başvurabilir, 0850 222 6 800 no’lu DenizBank Tarım Hattından bilgi alabilirsiniz. Kart talebinde bulunurken yanınızda mutlaka bazı belgelerin bulunması gerekmektedir. Bu belgeler ile birlikte başvurduğunuz kartınız çok yakın sürede çıkarak elinize ulaştırılacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz