Ana Sayfa Banka Kredileri Garanti Bankası Ekin Kart Başvuru Faiz ve Ödeme Günü

Garanti Bankası Ekin Kart Başvuru Faiz ve Ödeme Günü

1.524 views

Çitçilere destek veren bankalardan biri de Garanti Bankası olmaktadır. Çiftçilere destek vermek amacıyla Ekin kartı ortaya çıkarmıştır. Sadece çiftçilerin alabileceği bu kart sayesinde birçok önemli özellikten de yararlanabilmektedirler. Bu kartın önemli özellikleri ise şu şekilde olmaktadır;

Garanti bankasının çıkarmış olduğu ve çiftçilere verdiği bu Ekin kart tarımsal ihtiyaçların karşılanması ve çiftçilerin tarımsal ihtiyaçlarını bu kartla alabilmeleri amacıyla çıkartılmıştır. Garanti Bankasının kendi bünyesi içerisinde yer alan bu Ekin kart ile çiftçiler üye iş yerlerinden tarımsal ihtiyaçlarını aldıkları zaman var olan indirimlerden de faydalanabilmektedirler.

Garanti Bankası Ekin Kart Özellikleri

Aynı zamanda Garanti Bankası Ekin kart sahibi olanlar ihtiyaçlarını üye iş yerlerinden aldıkları zaman faizsiz vade fırsatlarından da yararlanma hakları bulunmaktadır. Garanti bankası Ekin kart ile yine üye iş yerlerinden yapılan ödemelerde geri ödeme yapmak isteyen çiftçiler vadeye kadar hiçbir ödeme yapmadan bekleyebilmektedirler. Aynı zamanda bu bekledikleri süre zarfında da herhangi bir şekilde faiz ile karşılaşma imkanınız da bulunmamaktadır. Yaptığınız alışverişlerin ödemesi vadesiz mevduat hesabına gelen paradan direkt karşılanmaktadır. Aynı zamanda Garanti Bankası ekin kart ile yapacağınız alışverişlerinizden ek olarak bonus kazanma ihtimaliniz de bulunmaktadır. Bu bonusları belirli yerlerde harcayabilirsiniz. Aynı zamanda nakite ihtiyacınız olduğu zamanlarda Garanti Bankası ekin kart ile nakit çekim işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.

  • Garanti Bankası Ekin Kart Başvurusu

Garanti Bankası ekin kart sahibi olmak için daha önce de belirttiğimiz gibi mutlaka çiftçi olmanız gerekmektedir. Belirli belgeleriniz ile birlikte en yakın Garanti şubesine giderek bu kartı çıkartabilir ve kartla ilgili ayrıntılı bilgileri yine şubeden alabilirsiniz.

  • Garanti Bankası Ekin Kart Ödeme Günü

Ekin kart ödeme günü çiftçinin hasat sonrası zamanı olarak ayarlanmaktadır. Bu süre zarfında borcunuza herhangi bir şekilde faiz işlemez ve ödemelerinizin gelmesi beklenmektedir. Bu anlamda ciddi bir kazanç sağlamaktadır. Hasat sonrasında da toplam borç ve yine bununla birlikte toplam faiz tutarının ödenmesi gerektiğini mutlaka sizlere de hatırlatmak isteriz. Aksi takdirde borcunuzdan dolayı kartınız kullanıma kapanabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz