Ana Sayfa Banka Kredileri İş Bankası İmece Kart Başvurusu Faiz ve Ödeme Günü

İş Bankası İmece Kart Başvurusu Faiz ve Ödeme Günü

4.519 views

İş Bankası çiftçileri düşünerek oldukça iyi bir kartı hizmetlere sunmuştur. Bu kartın adı imece kart olmaktadır. İş bankasının vermiş olduğu İmece kart ile çiftçiler ödemelerini rahat bir şekilde gerçekleştirebilir aynı zamanda elinde bulunan banka kartı özelliğini de kullanabilmesi de mümkün olmaktadır. Banka kart ve kredi kartını bir özellikte kullanabilirsiniz.

İmece kartı kullanabileceğiniz alanlar ise şu şekilde olmaktadır; Zirai ilaç ve gübre satın alımlarında, tarımsal gübrelerin satın alımlarında, üretim için kullanılan römork, tarım araçlarının kullanımında, hayvancılık faaliyetlerinde yaşanan ödemelerde, üretim için gerekli olan masraflarının harcanması işlemlerinde bu kartı oldukça rahat bir şekilde kullanabilmeniz de mümkün olacaktır.

İş bankası İmece Kart Özellikleri

Ayrıca İmece kart ile kredi alabilmeniz de mümkün olmaktadır. Bu kart ile aldığınız kredilerin ödemelerini üç ay şeklinde yapabilmeniz de mümkün olacaktır. Üye iş yerlerinden yapabileceğiniz alışverişlerinizde kartınıza puanlar gelebilmektedir. Bu puanları yine başka bir harcamalarda kullanabilirsiniz. Ancak sadece petrol harcamaları yani akaryakıt harcamalarında bu puanları kullanmanız mümkün olmamaktadır.

Harcamalarınız ürün yetiştirilme döneminde yapsanız bile ödemelerinizi hasat sonrası zamanında yapabilmeniz de mümkündür. Bunun için mutlaka bankanızla ayrıntılı bir görüşme yapmanız da önemli olmaktadır. Eğer hasat sonrasında hemen paranız yoksa ve paranız elinize bir şekilde ulaşmadıysa İş bankası size ayrıca bir fırsat daha tanıyarak, 1 yıla yakın vade ile borçlarını bir şekilde erteleyebilirsiniz.

Ayrıca İş bankası imece kartın içerisinde bir de indirimli alışveriş özellikleri de bulunmaktadır. Bu kartı kredi kartı olarak kullanmanızın yanı sıra banka kartı olarak da kullanabileceğinizi de unutmamanız gerekmektedir.

Ayrı ayrı iki kart taşımak yerine tek bir kart taşıyarak tüm bu özellikleri bir anda kullanabilmeniz mümkün olmaktadır. Tarımsal harcamalarınızda yapabileceğiniz tüm harcamalarınızda puan kazanabileceğinizi de biliyor muydunuz? Tarımsal harcamalarınız ile birlikte maxi puan kazanabilirsiniz. Ayrıca bu kazandığınız Maxi puanları sadece tarım harcamalarınızda değil, her harcamalarınızda da oldukça rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. İş bankası İmece kart başvurusu için en yakın İş bankasına gitmenizi öneririz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz