Ana Sayfa Tarım Kırmızı Pancar Tohumu Fiyatları Nedir?

Kırmızı Pancar Tohumu Fiyatları Nedir?

289 views

Kırmızı pancar üretimi üreticiler için çok önemli olmaktadır. Üreticiler kırmızı pancar üretimi için tohum satın almaktadır. Tohum satın almak isteyenler çeşitli fiyatları ve tohumcuları araştırmaktadır. Eğer herhangi bir bankadan tohum kartı satın aldıysanız tohum alış fiyatınızı indirimden alabilir ve kartınızın ödemesini de hasat zamanı yapabilirsiniz. Bununla ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız hasat kartları araştırmanızı öneririz. Kırmızı pancar üreticisiyseniz ve kırmızı pancar tohum fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız bu yazımızda sizlere bazı önemli bilgiler vermeye çalışacağız. Sizler de tohum bilgileri ve detayları hakkında bilgi almak istiyorsanız diğer yazılarımızı da kontrol etmenizi öneririz.

Kırmızı Pancar Tohumu Almanın Avantajlı Yolları

Pancar üreticilerinin en çok merak ettiği konu ise tohum fiyatlarının ne kadar olduğudur. Tohum fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi vermeden önce sizlere bazı tohum almanın nasıl avantajlı yolları olduğuna dair bilgiler vereceğiz.

Hasat zamanı öncesinde çiftçiler nakit paraya ihtiyaç duymaktadırlar. Nakit sıkıntısı içerisine giren çiftçiler aynı zamanda tohum almak isterler. Bu konuda bankalar sizlere çok iyi bir şekilde hizmet vermekte ve sadece hasat zamanı ödeme yapmanıza olanak sağlayan kartlarını sizlere sunmaktadır. Bu kart ile anlaşmalı yerlerden kırmızı pancar tohumunuzu alabilir ve taksit fiyatları ile indirim fırsatlarını kazanabilirsiniz. Bunun yanında sizler de ödemelerinizi sadece hasat zamanı yapabilecek ve bu yaptığınız işlemlerden de puan kazanabilirsiniz. Bu konuyla ilgili ayrıntılı bilgi almak için en yakın çiftçi bankalarına başvurabilirsiniz. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Şeker bankası sizlere bu kart ile ilgili ayrıntılı bilgi verebilir.

Kırmızı Pancar Tohumu Fiyatları

Kırmızı pancar tohumu fiyatları ise dönem dönem değişiklik göstermektedir. Genel olarak tohum alacaksanız, kırmızı pancarın 50’li tohumları 5 TL olmaktadır.  50.000 adet tohum almak ise daha ucuza ve daha kaliteli olabilmektedir. 50.000 adet kırmızı pancar tohumu kalitesine göre değişmekle birlikte genel olarak 600 TL olmaktadır. Bir tarla için ideal olan bu tohumu kullanabilirsiniz. İnternet üzerinden tarım ürünleri satan yerlere ulaşabilir, internetten sipariş verip hızlı bir şekilde gelmelerini sağlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz