Ana Sayfa Banka Kredileri Şekerbank Hasat Kart Faiz Ödeme Günü ve Özellikleri

Şekerbank Hasat Kart Faiz Ödeme Günü ve Özellikleri

389 views

Şekerbank çiftçilik ve hayvancılık ile uğraşan müşterilerine özel fırsatları devam ettirmektedir. Şekerbank ile birlikte tüm sorunlarınızı eksiksiz çözebileceğiniz farklı fırsatlar sizleri Şekerbank şubelerinde beklemektedir. Sizlere bu yazımızda Şekerbank’ın çiftçilerine özel olarak hazırlamış olduğu hasat kart ve özelliklerinden bahsedeceğiz. Ayrıntılı bilgi ve başvuru için en yakın Şekerbank şubesine gitmenizi öneririz.

Şekerbank Hasat Kart Nedir?

Şekerbank’ın özel olarak çiftçilere hazırlamış olduğu kart olarak bilinmektedir. Çiftçiler hasat kart ile birlikte İlaç, mazot, gübre, tohum ve fide gibi tarımsal ihtiyaçlarını bu kart ile giderebilmektedirler. Bu kartın bilinen en önemli özelliği ise ödeme zamanlarının hasat sonrası yapılmasıdır. Hasat öncesindeki ihtiyaçlarınızı bu kart ile giderebilir ve ödemelerinizi hasat zamanı hatta hasattan önceki herhangi bir zaman diliminde gerçekleştirebilirsiniz.

Anlaşmalı tedarikçi firmalardan tarımsal girdi ihtiyaçlarınız olduğu zaman Şekerbank hasat kartınızı kullanabilirsiniz. Daha sonra Şekerbank şubelerinden ve diğer tüm Bankaların POS cihazlarından ise alışverişleriniz için kullanıp, PTT Şubelerinden borçlarınızı ödeme imkanınız sizleri beklemektedir.

Şekerbank Hasat Kart Özellikleri Nelerdir?

Şekerbank hasat kart ile birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Tüm tarımsal girdi ihtiyaçlarınızı ve bununla birlikte nakit ihtiyaçlarınızı bu kart ile gerçekleştirmeniz mümkün olmaktadır. En önemli özelliği ise bu harcamalarınızın geri ödemesini ise hasat zamanı gerçekleştirmeniz de mümkün olmaktadır.

Ayrıca yapacağınız tarımsal girdi alışverişlerinizi eğer anlaşmalı tedarik firmalarından gerçekleştirmeniz durumunda ise toplamda geri ödemeleri 6 aylık taksitler halinde yüzde 0 faiz ile birlikte gerçekleştirmeniz de mümkün olmaktadır.

Eğer ani nakite sıkışırsanız ve nakit ihtiyacınızı karşılamak isterseniz Şekerbank hasat kartınızı kullanabilirsiniz. Ödemelerinizi ise yine Şekerbank üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bununla beraber diğer banka ATM‘ lerinden, PTT ATM’lerinden 7 gün 24 saat kesintisiz olarak karşılayabilir, Hasat Kart borçlarınızı yine Şekerbank Şubeleri ve PTT Şubelerinden ödeyebilirsiniz.

Hasat zamanları haricinde de kartınızın borcunu ödeyebilirsiniz ve limitleriniz var ise alışveriş ihtiyaçlarınızda da bu kartınızı oldukça rahat bir şekilde kullanabilmeniz mümkün olmaktadır. Tarsim sigorta primlerinizi de bu kart üzerinden gerçekleştirebilmeniz de mümkün olmaktadır. Sizler eğer borçlarınız var ise belirlediğiniz tarihte faizsiz bir şekilde borçlarınızı kapatabilmeniz de mümkün olmaktadır.

Şekerbank Hasat Kart Ödeme Günü

Şekerbank hasat kartı kullanarak yaptığınız alışverişlerinizi geri ödemesini isterseniz belirlediğiniz bir tarihte yapabilir ya da hasat sonrası zamanda da gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca borçlarınızı belirlediğiniz bir tarihte faizsiz bir şekilde kapatabilmeniz de mümkün olmaktadır. Özellikle de hasat zamanı olan ihtiyaçlarınızı gidermeniz için hazırlanmış bu kartı gönül rahatlığı ile kullanabilmeniz mümkün olmaktadır.

Şekerbank Hasat Kart Başvuruda Gerekli Belgeler

Şekerbank hasar karta başvururken sizlerden bazı belgeler istenebilir. Bu belgeleri tam ve eksiksiz bir şekilde hazırlamanız kartınızın çıkması adına çok önemlidir. Ayrıca kartınızı çıkarırken herhangi bir şekilde eksik belge ya da eksik bir bilgi verirseniz kartınız kapatılacağını da sizlere belirtmek isteriz.

İşte başvuru sırasında sizden istenen belgelerin listesi:

  • Hasat Kart Başvuru Formu,
  • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi,
  • İl/İlçe Tarım Müdürlüğü’nden alınacak ÇKS ile su ürünleri yetiştiricileri ve de avcılığı için Su Ürünleri Yetiştiricilik Belgesi, arıcılar için Türkiye Arıcılar Birliği’nden alınacak AKS Belgeleri veya Ziraat Odası’ndan alınacak Çiftçilik Belgesi

Yukarıda verilen belgeleri eksiksiz bir şekilde Şekerbank müşteri temsilcilerine iletmeniz gerekmektedir. Şekerbank hasat kart ile ilgili sormak istediğiniz tüm soruları isterseniz internet bankacılığı üzerinden müşteri hizmetlerine ulaşabilerek sorabilir isterseniz de size en yakın şubelere gelerek başvuru yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz