Ana Sayfa Banka Kredileri Şekerbank Hasat POS Başvuru ve Şartlar

Şekerbank Hasat POS Başvuru ve Şartlar

175 views

Şekerbank çiftçilerin ve hayvancılık ile uğraşan birçok kişinin kullandığı banka olmaktadır. Özellikle de binlerce çiftçi Hasat kart kullanmaktadır. Sağladığı birçok avantajından dolayı bu kartı tercih etmektedirler. Sizlere bu yazımızda iş yeriniz için Hasat karta nasıl sahip olabileceğinizi ve şartlardan ayrıca bir de avantajlarından bahsedeceğiz. Sizler de ayrıntılı bilgi almak için Şekerbank’a telefon bankacılığı ile ulaşabilir ya da en yakın şubelere giderek müşteri temsilcilerinden bilgi alabilmeniz de mümkün olmaktadır.

Şekerbank Hasat POS Özellikleri

Çiftçilerin yoğun bir şekilde kullandığı Şekerbank Hasat POS cihazına sahip olmanın birçok avantajı bulunmaktadır. Bu POS cihazına sahip olan kişiler akaryakıt, yem, gübre, zirai ilaç, fide, fidan, tarımsal ekipman, tohum, vb. tarımsal girdi satışı yapan işyerleri ile veterinerlik, vb. tarımsal alanda hizmet veren işyerlerine üreticiler tarafından Hasat Kart aracılığı ile ödeme yapılmasını sağlamak üzere Hasat POS cihazını kullanabilmektedirler. Böylelikle normal olandan daha fazla kar elde etmenize ve birçok çiftçinin sizden alışveriş yapmanıza olanak sağlanmaktadır.

Bununla birlikte birçok önemli özellik de bulunmaktadır. Hasat kart sahibi olan çiftçiler sizin iş yerinizden alışveriş yapacaktır. Böylelikle yeni birçok müşteri kazanmış olacaksınız. Tahsilat konusunda sorun yaşamazsınız. Her türlü anında erişim imkanı olduğundan hızlı tahsilat yaparak, tahsil edememe riskinizi ortadan kaldırmış olursunuz.

Senet ve aynı zamanda hasatı bekleme gibi bir sorun ile uğraşmış olmayacaksınız. Hasat kartın sahip olduğu birçok işlemden dolayı müşterilerinize vadeli işlemler yapabilme olanaklarınız da eliniz de bulunmaktadır. Mobil POS kullanarak anında müşterilerinize ulaşım yapabilme olanağınız da bulunmaktadır.

Şekerbank Hasat POS Başvuru

Şekerbank hasat pos cihazına sahip olmakla beraber Şekerbank’a üye iş yeri de olabilirsiniz. En yakın iş yerinden bu işlemi gerçekleştirebileceğiniz gibi internet üzerinden de form doldurarak bu işlem gerçekleşmiş olur. İnternet üzerinden TC numaranızı, vergi kimlik numaranızı, adınızı, soyadınızı, cep telefonunuzu, e posta adresinizi, ilinizi, şubenizi, istediğiniz pos cihazınızı, talep edilen tutar, yıllık ciro ve güvenlik kodunu girerek internet üzerinden de Şekerbank hasat pos başvurunuzu yapmış olmaktasınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz