Ana Sayfa Banka Kredileri Şekerbank Tarımsal İşletme Kredileri

Şekerbank Tarımsal İşletme Kredileri

250 views

Şekerbank üreticileri düşünerek zor zamanlarda ve nakite ihtiyaç duydukları zaman rahatlıkla bu sorunu karşılayabilecekleri kredi fırsatlarını sunmaktadır. Bu yazımızda sizlere Şekerbank tarımsal işletme kredileri ve ayrıntılarından bahsedeceğiz. Ayrıntılı bilgi almak için ve bu kredi fırsatlarına başvurmak için en yakın Şekerbank şubesine gitmenizi öneririz. Bu kredilerden yararlanmak için çiftçi kayıt sistemine de kayıtlı olmanız gerektiğini de unutmayınız. Eğer kayıtlı olmazsanız tarımsal işletme kredilerinden yararlanmanız da mümkün olmayacaktır. İşte birçok üreticinin nakit ihtiyacını rahatlıkla karşılayabileceği Şekerbank tarımsal işletme kredilerinin listesi:

  • Taksitli Tarım Kredisi
  • Rotatif Kredi
  • Pancar Temlik Kredisi
  • Çiftçi Vodafone KMH
  • Çiftçi Bağkur KMH

Yukarıda yer alan kredilere başvurmak için en yakın Şekerbank şubesini ziyaret ediniz.

Taksitli Tarım Kredisi

Üreticiler bazı durumlarda paraya ihtiyaç duymaktadır. Özellikle de nakite ihtiyaç duymaktadırlar. Nakit ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir kredi ise taksitli tarım kredisi olmaktadır. Özellikle de hasat zamanı öncesinde çiftçilerin tohum, gübre, zirai ilaç, mazot, fide, sera örtüsü, işçilik, ısıtma, aydınlatma gibi her türlü tarımsal girdi ile bireysel diğer ihtiyaçları bu kredi ile karşılanmaktadır. Bu kredinin en önemli özelliği ise 2 yıla varan vade fırsatlarını da içinde barındırmasıdır. Taksitler de hasat sonrası zamanlarda ne zaman geliriniz olacaksa ona göre ayarlanmaktadır. Elinize para geçtikçe bu krediyi ödeyebilirsiniz.

Rotatif Kredi

Eğer kısa vadeli bir krediye ihtiyacınız var ise Rotatif kredi ile bu kısa dönemli ihtiyaçlarınızı da rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Finansman ihtiyaçlarınızı bu kredi ile karşılayabilir ve geri ödemesini de 3 ayda bir 6 ayda bir ya da 12 ayda bir olmak üzere taksit taksit ödeyebilmeniz de mümkün olmaktadır. Belirlediğiniz zamanda bu krediyi kısmen kapatabilme seçeneğiniz de bulunmaktadır.

Pancar Temlik Kredisi

Bir başka üreticilere sunulan kredi fırsatı ise pancar temlik kredisi olmaktadır. Eğer şeker pancarı üretiyorsanız ve şeker pancarlarınızı şeker kooperatiflerine ve pancar ekici kooperatiflerinden alacağını alana kadar olan zaman diliminde sizlerin ihtiyaçlarını karşılayan bir kredi fırsatı olmaktadır. Şeker pancarı üretimi yapan ve şeker pancarını şeker kooperatiflerine ve pancar ekici kooperatiflerine satan üreticiler bu kredi fırsatından yararlanabilmektedirler. Kredinin vadesi ise pancar temlik alacağının vadesine göre belirlenmektedir. Pancar temlik kredisi başvurusu yapmak için en yakın Şekerbank şubesine giderek gerekli belgeleri teslim etmeniz gerekmektedir.

Çiftçi Vodafone KMH

Çiftçiler için sunulan bir başka fırsat ise çiftçi vodafone kmh fırsatı olmaktadır. Eğer faturanızı Vodafone’a taşırsanız ve otomatik ödeme talimatı verirseniz sizin faturanız aylık olarak ödenir siz de hasat sonrası ödemeyi bankanıza yaparsınız.

Çiftçi Bağkur KMH

Bağkur borçlarınız aylık olarak bu hesap üzerinden ödenir sizler de hasat sonrası zamanda elinize geçen para ile bankaya olan borcunuzu kapatabilirsiniz. Böylelikle geçen süre içerisinde sağlık hizmetlerinden rahatlıkla yararlanabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz