Ana Sayfa Banka Kredileri Şekerbank Tarımsal Yatırım Kredileri

Şekerbank Tarımsal Yatırım Kredileri

274 views

Şekerbank’ın sunmuş olduğu önemli fırsatlardan biri de tarımsal yatırım kredileridir. Çiftçilerin daha çok yatırım yapmalarını sağlamak adına ve üretimin devam etmesi için hazırlanmış olan bu kredi fırsatlarından siz üreticiler çok rahat bir şekilde yararlanabilirsiniz. Bu kredi fırsatlarından da yararlanmak için mutlaka çiftçi kayıt sistemine kayıtlı olmanız gerektiği gerçeğini de hatırlatmak isteriz. Eğer çiftçi kayıt sistemine kayıtlı değilseniz en yakın Tarım il müdürlüklerinden ya da Tarım ilçe müdürlüklerinden sizlerden istenen evrakları teslim ederek kayıt olabilirsiniz. Eğer kayıtlı iseniz bilgilerinizi sürekli güncel tutmanız gerektiğini de unutmayınız. Bu yazımızda sizlere Şekerbank Tarımsal Yatırım Kredilerinden bahsedeceğiz. İşte Şekerbank Tarımsal Yatırım Kredileri listesi:

  • KGF Teminatlı Krediler
  • Hayvancılık Yatırım Kredileri
  • Traktör ve Ekipman Kredileri
  • Diğer Yatırım Kredileri

KGF Teminatlı Krediler

Öncelikle KGF nedir onu açıklayalım. KGF kredi garanti fonudur. Teminat yetersizliği ile kredi alamayan çiftçilere ve aynı zamanda KOBİ’lere destek olan bir kuruluştur. Krediye ihtiyacınız var ise finansman ihtiyacınızı KGF teminatlı krediler ile rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Başvuru için Şekerbank 444 00 29 numaralı telefondan ya da en yakın Şekerbank şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Hayvancılık Yatırım Kredileri

Büyükbaş ya da küçükbaş hayvancılık ile ilgilenen Şekerbank müşterilerinin yeni yatırım yapacakken kullanabilecekleri özel bir kredi fırsatı olmaktadır. Hem süt hayvancılığı hem de besicilik alanında yapacağınız yatırımları Hayvancılık yatırım kredileri ile gerçekleştirebilmeniz de mümkün olacaktır. Hayvan alımı dahil, hayvan barınaklarının yapımı, yem hazırlama üniteleri, kaba yem depoları, silaj, posa ve gübre çukurlarının yapımı, buzağı ve düve bölümleri, sabit veya mobil sağım üniteleri, süt depolama ve soğutma tankları gibi sektöre özel yatırım giderleri, bu kredi ile rahatlıkla karşılanabilmektedir.

Traktör ve Ekipman Kredileri

Çiftçilik ve hayvancılık ile uğraşan kişilerin kullanabileceği önemli bir kredi fırsatı traktör ve ekipman kredileri olmaktadır. Çiftçilerin traktör alımları olması durumunda bu krediyi kullanabilmektedirler. Bunun için proforma faturanızı mutlaka hazır etmeniz gerekmektedir. Traktör ve ekipmanlık kredileri için telefon bankacılığı ile Şekerbank’a ulaşabilir bir yandan da en yakın Şekerbank şubesine giderek traktör ve ekipman kredilerinden yararlanmak istediğinizi mutlaka bildirmeniz gerektiğini de sizlere hatırlatırız.

Diğer Yatırım Kredileri

Diğer yatırım kredilerinde de önemli kredi fırsatları bulunmaktadır. Tarımsal arazi alımından sera yapımı ve bununla birlikte birçok modernize işlemleri için diğer yatırım kredileri de bulunmaktadır.

  • Tarla Büyütme Kredisi
  • Sera Yapım ve Modernizasyon Kredisi
  • Organik Tarım Kredisi
  • Tarımsal İşletme Edindirme Kredisi
  • Kırsal Kalkınmaya Destek ve IPARD Kredileri
  • 2B Tarım Arazisi Alım Kredisi

Yukarıda yer alan kredilerde tarımsal kredi olmaktadır. Bu finansmanı Şekerbank Yatırım kredileri aracılığı ile karşılayabilirsiniz. Bu kredi ve diğer tüm kredi bilgileri için en yakın Şekerbank şubesini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz