Ana Sayfa Banka Kredileri Şekerbank TMO Kart Nedir

Şekerbank TMO Kart Nedir

244 views

Şekerbank çiftçilik ve hayvancılık ile uğraşan kişilere sunduğu birçok imkanla göz doldurmaktadır. Özellikle de çiftçilere sunmuş olduğu farklı fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız sizler de en yakın Şekerbank şubesine gelmelisiniz. Ama unutmamanız gereken çok önemli bir ayrıntı da bulunmaktadır. Bu ayrıntı sizlerin mutlaka çiftçi kayıt sistemine kayıtlı olmanız gerekmektedir. Çiftçi kayıt sistemine kayıtlı olmayan kişiler bu önemli fırsatlardan yararlanamamaktadır. Çiftçi kayıt sistemine kayıt olmak için en yakın Tarım il Müdürlüklerine ya da Tarım ilçe müdürlüklerine gidebilirsiniz. Sizlerden istedikleri belgeleri eksiksiz götürmeniz halinde kayıt işleminiz başarılı olur.

Bu yazımızda sizlere Şekerbank TMO kart özelliklerinden ve bu karta nasıl sahip olabileceğinizden bahsedeceğiz. Sizler de fazla bilgi almak için mutlaka en yakın Şekerbank şubesini ziyaret edin.

Şekerbank TMO Kart Nedir?

TMO’nun açılımı Toprak Mahsülleri Ofisi demektir. Şekerbank Toprak mahsülleri ofisine ürün teslim eden kişiler için aracılık hizmetini sürdürmektedir. Sizler TMO kart kullanırsanız ve ürünlerini beklemeden TMO’ya teslim ederek, ürün bedellerini direkt Şekerbank kartından ve ayrıca diğer banka ATM’lerinden hızlıca çekebilirsiniz.

TMO kart üreticileri düşünülerek hazırlanmış bir kart olmaktadır. Ürünlerinizi TMO ofislerine teslim ettiğinizde hiç beklemeden direkt olarak ürün bedellerinizi rahatlıkla çekebileceksiniz.

Şekerbank TMO Kart Özellikleri

Şekerbank TMO kart içeriğinde birçok özellik vardır. Bu kartın en önemli özelliği ise teslim ettiğiniz ürünün bedelini, kartsız teslime göre daha erken ve daha hızlı alabilmeniz mümkün olmaktadır. Ürünleriniz kartlarınıza direkt tanımlı olduğu için rahatlıkla gidip teslim edebilirsiniz. Hiç beklemeden ürünlerinizi teslim edebilir ve piyasa fiyatı üzerinden ürünlerinizi rahatlıkla teslim edebilmeniz mümkün olmaktadır.

7 gün 24 saat, sıra beklemeden, Şekerbank ATM’lerinden ya da istediğiniz yurtiçi ATM’lerden (PTT ATM’leri dahil) hesabınıza yatan ürün alım bedelinizi öğrenebilir, paranızı çekebilirsiniz. En yakın Şekerbank şubesine gidebilir ve oradan rahatlıkla paranızı çekebilirsiniz.

Şekerbank TMO kartı alabilmek için en yakın Şekerbank şubesine gidip gerekli belgeleri teslim etmeniz gerekmektedir.

Şekerbank TMO Kart Başvuru Belgeleri

Şekerbank TMO karta başvuru yapmak istiyorsanız, sizden önemli belgeler rica etmektedirler. Bu belgeleri tam ve eksiksiz bir şekilde vermeniz gerekmektedir. Şekerbank TMO kart ile uğraşmadan ve riske girmeden ürünlerinizi rahatlıkla teslim edebilirsiniz. İşte Şekerbank TMO kart için gerekli olan belgelerin listesi:

  • Hasat Kart Başvuru Formu,
  • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi,
  • İl/İlçe Tarım Müdürlüğü’nden alınacak ÇKS ile su ürünleri yetiştiricileri ve de avcılığı için Su Ürünleri Yetiştiricilik Belgesi, arıcılar için Türkiye Arıcılar Birliği’nden alınacak AKS Belgeleri veya Ziraat Odası’ndan alınacak Çiftçilik Belgesi

Özellikle de çiftçi kayıt sistemine kayıtlı olmak gerektiğini unutmayınız. Çiftçi kayıt sistemine eğer kayıtlı değilseniz bu karta sahip olmanız mümkün olmayacaktır. En yakın Tarım İl Müdürlüklerine giderek başvurabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz