Ana Sayfa Banka Kredileri TEB Harman Kart Başvuru Faiz ve Ödeme Günü

TEB Harman Kart Başvuru Faiz ve Ödeme Günü

433 views

TEB bankası harman kart kredi kartı olarak düşünülebilmektedir. TEB bankası çiftçilere destek vermek amacıyla tarımsal aktivitelere destek vermektedir. Bunun en önemli göstergesi de çıkarmış olduğu TEB harman kart olarak görülebilmektedir. Bu kart kredi kartı olarak da işlev görmektedir. Bu kartı yalnızca çiftçiler kullanabilmektedirler. Bu karta sahip olan çiftçiler harcamalarını yıl içinde ihtiyaçları oldukları zaman yapabilirler. Kredi kartı geri ödemesini ise harmandan sonra yapabilmelerine de olanak sağlanmıştır.

TEB harman karta sahip olan çiftçiler yalnızca tarımsal harcamalar yapmak zorunda da değiller. Diğer harcamalarında da bu kartı kullanabilirler. Ödemelerini ise daha önce de belirttiğimiz gibi harmandan sonra yapabilmeleri mümkün olmaktadır.

TEB Harman Kart Başvurusu Nasıl Yapılabilir?

TEB harman kart başvurusu yapabilmeniz için bazı belgelerinizi yanınızda bulundurmanız gerekmektedir. Harman kart başvurusu yaparken yanınızda nüfus cüzdanınız da bulunması gerekmektedir. Ayrıca ikametgah belgeniz, taşınmazlarınıza ait belgeleriniz, hayvancılık tescil belgeniz de bulunmaktadır.

Bu belgeleriniz ile birlikte TEB harman kart başvurunuzu rahatlıkla yapabilirsiniz. SMS ile başvuru yapabilmeniz için HARMAN yazıp boşluk bırakıp, 4466’ya mesaj gönderebilirsiniz.

TEB Harman Kartı Nerede Kullanabilirsiniz?

TEB Harman kartını mazot, gübre, tohum, fidan gibi farklı harcamalarınızı yapabilmeniz de mümkün olmaktadır. Bununla birlikte TEB harman kartınızı da istediğiniz gibi farklı alışverişlerinizi oldukça rahat bir şekilde kullanabilmeniz de mümkün olmaktadır.

TEB Harman Kart Ödemesi Nasıl Yapılabilir?

TEB Harman kartı ödemeleri maksimum 7 aya kadar faizsiz bir şekilde uzatılabilmektedir. Yıl içinde sürekli harcamalarınızı devam ettirseniz de harman sonrasında da ödemelerinizi rahat bir şekilde yapabilmeniz de mümkün olmaktadır. Ayrıca bu kartı kullanırken nakit kesintisini de yapabilmeniz de mümkün olmaktadır. Nakite ihtiyacınız olduğunuz zaman en yakın ATM’lerden nakit çekimini de yapabilmeniz mümkün olmaktadır.

TEB Harman Kart Limiti Belirleme Nasıl Olmaktadır?

TEB harman kart limiti belirleme konusunda bankanız sizin gelirinize bakmaktadır. Banka başvuru esnasından sizden gelir beyan etmenizi isteyecektir. Bu evrakla birlikte ne kadar bir limit belirleyebileceğini de sizlere sunmaktadır.

TEB harman kart limiti daha sonra gelirinizin artması ile birlikte arttırılabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz