Ana Sayfa Banka Kredileri Vakıfbank Tarım Kart Başvuru Faiz ve Ödeme Günü

Vakıfbank Tarım Kart Başvuru Faiz ve Ödeme Günü

268 views

Vakıfbank çiftçileri korumak ve üretimi arttırmak amacıyla çiftçilere çeşitli kredi ürünleri sunmaktadır. Bununla birlikte Vakıfbank Tarım kartı üreticilerin hizmetine sunarak başvuru yapmalarına olanak sağlamaktadır. Vakıfbank tarım kartı yalnızca üreticiler elde edebilmektedir. Bunun dışındaki kişiler tarım kartı alamamaktadır.

Vakıfbank tarım kart başvurusunu yapabilmeniz için öncelikle Vakıfbank şubelerine gitmeniz gerekmektedir. Bu şubelerde gerekli ayrıntılı bilgi alabilmeniz mümkün olmaktadır. Aynı zamanda elinizde Vakıfbank’ın özellikle sizlerden isteyeceği belgelerin de olması gerekmektedir.

Vakıfbank Tarım Kart Özellikleri Nelerdir?

Vakıfbank tarım kartın en önemli özelliği geri ödeme fırsatıdır. Çiftçilerin hasat dönemi sonrasında ödeme yapabilmelerine olanak sağlayabileceği bir kart olmaktadır. Bu kart ile birlikte belirlediğiniz hasat dönemi sonrasına kadar herhangi bir ödeme yapmanıza gerek kalmaz. Bu da sizin sadece yılda bir defa ödeme yapabilmenize olanak sağlamaktadır.

Vakıfbank tarım kart ile birlikte üye iş yerlerinden yapacağınız tüm tarımsal alışverişlerinizde hem indirimlerden faydalanabilirsiniz hem de 6 aya kadar faizsiz alışveriş fırsatlarından sizlerde rahatlıkla yararlanabilmektesinizdir.

Vakıfbank Tarım kart ile birlikte nakit kredi kullanmak isterseniz, bankanın ATM şubelerinden nakit çekim yapabilme imkanınız da bulunmaktadır. İnternet Şubesi/Mobil Şube ve 0850 222 0 724 numaralı telefonlarından Vakıfbank tarım kart kredi imkanını kullanabilmeniz de mümkün olmaktadır.

Bağ kur primlerinizi, elektrik ve telefon faturalarınızı Vakıfbank tarım kart ile birlikte ödemeniz mümkün olmaktadır. Ayrıca Tarım kart ile vereceğiniz otomatik ödeme talimatlarından herhangi bir şekilde ek ücret alınmadığını da bilmek gerekmektedir. Ayrıca TARSİM sigorta priminizi Tarım Kart ile ödeme yapabilmeniz de mümkün olmaktadır.

Ayrıca Tarım kart kullanırken borçlarınızı erken ödeyebilir ve hesap kesim tarihinde asgari tutarı ödeyerek kullanmaya devam etmeniz de mümkün olmaktadır. Aile fertlerinize de ek olarak kart çıkartabilir ve aile fertleriniz bundan yararlanabilir. Ayrıca bilgi almak için Hesap Özeti bilgilendirmesi, Ekstre (e-posta, posta), İnternet Bankacılığı/Mobil Bankacılık, 0850 222 0 724 Çağrı Merkezi     VakıfBank ATM’leri, VakıfBank Şubeleri, SMS (TKBORC yaz, bir boşluk bırak, kartın son 6 hanesini yaz 5724’e gönder) bilgi alabilmeniz mümkün olmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz