Ana Sayfa Banka Kredileri Ziraat Bankası Aracılık Hizmetleri

Ziraat Bankası Aracılık Hizmetleri

97 views

Ziraat Bankası çiftçilere ve hayvan bakımı ile uğraşan kişilere sürekli yardım edebilmektedir. Yardımcı olabilmek adına devlet iş birliği ile hibe ve kredi imkanlarını sunmaktadır. Bu hibe imkanlarından yararlanmak için çiftçi kayıt sistemine kayıtlı olmanız gerekmektedir. Çiftçi kayıt sistemine kayıtlı değilseniz en yakın süre zarfında kayıt yaptırmaya özen göstermelisiniz. Tarım il müdürlüklerine giderek sizlerden istenen belgeleri teslim etmeniz gerekmektedir.

Ziraat Bankası aracılık hizmetleri ile sizlere farklı farklı imkanlar sunabilmektedir. Bu yazımızda sizlere farklı farklı aracılık hizmetlerinden bahsedeceğiz. Bu aracılık hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız en yakın Ziraat Bankası şubesine ya da telefon üzerinden Ziraat Bankasına ulaşabilirsiniz.

Ziraat Bankası Aracılık Hizmetlerinde Neler Bulunmaktadır?

Ziraat Bankası aracılık hizmetleriyle çeşitli fırsatları sizlere sunmaktan büyük bir gurur duymaktadır. Ziraat Bankasında yer alan bu aracılık hizmetlerinden yararlanmak için en yakın şubeye başvurmanız gerekmektedir. İşte Ziraat Bankasının sizlere sunmuş olduğu aracılık hizmetleri ve detayları…

  • Toprak mahsülleri ofisinin TMO olarak ürün bedeli ödemeleri aracılık hizmetleri içerisinde yer almaktadır.
  • Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. şeker pancarı kesin bedel ödemeleri ile avans ödemeleri gibi önemli ödemelerinizi gerçekleştirmek isterseniz Ziraat Bankası aracılık hizmetlerinden kolaylıkla yararlanma imkanınız bulunmaktadır.
  • Kamu Kurum Kuruluşları ile Tarımsal Kooperatif (Tarımsal Amaçlı Kooperatifler, Tarım Satış Kooperatifleri Birliği vb.) ve Birliklere ait ödemeleri yapmak istiyorsanız Ziraat Bankası şubelerine gelerek bu ödemelerinizi kolaylıkla yapabilmeniz mümkün olacaktır.
  • Çiftçilerin hayatını kolaylaştıracak TMO Kart özellikli Başakkart ile TMO’ya ürünlerinizi teslim edebilir, ürün bedellerinizi banka üzerinden rahatlıkla elde edebilirsiniz. TMO ve detayları ile ilgili ödemelerinizi Ziraat Bankası üzerinden sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası Aracılık Hizmetlerinden Nasıl Yararlanabilirim?

Ziraat Bankası aracılık hizmetlerinden yararlanmak için müşteri temsilcileriyle telefon üzerinden görüşebilirsiniz. Telefon üzerinden görüşmek için Ziraat Bankası 0850 22 22 979 aracılık hizmeti servisi olarak görülmektedir. Türkiye’nin her noktasından şehir içinden ve şehir dışından telefon konuşma bedeli olarak alınabilmektedir. 0850 22 22 979 bu numara üzerinden müşteri hizmetleriyle görüşmek için direkt ulaşım birkaç aşamada olmaktadır. Hiç beklemeden direkt olarak müşteri hizmetleriyle görüşmek istiyorsanız,

  • Hisse Senedi ve Viop İşlemleri İçin–>1
  • İnternet e-Şube destek için –>2
  • Kaldıraçlı İşlemler için –>3
  • Diğer işlemler için–> 4
  • e-Şubeden “Telefon Şifresi” oluşturmanız halinde işlemlerini daha hızlı gerçekleştirebilirsiniz.

Yukarıda yer alan noktalardan direkt olarak müşteri hizmetlerine ve ayrıntılı olarak da hangi işlemi yapmak istiyorsanız ona ulaşabilirsiniz.

Ziraat Bankası Aracılık Hizmetleri İle İlgili Hesap Açmak

Ziraat Bankası aracılık hizmetleri ile ilgili hesap açmak istiyorsanız, en yakın şubeye gelebilir ve bununla birlikte 0 850 22 22 979 (ZRY) numaralı telefondan müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz